NOORTEKESKUS

Vaata, mida põnevat tegid RVK noorteka noored 2018. aasta noorsootöö nädalal

RVK avatud noortekeskus           vaata ka: TEGEVUSED

Ester Kose, noorsootöötaja: tel +373 5695 3004, noored@raekylavanakool.ee
Esmaspäev 12:00 – 18:00
Teisipäev 12:00 – 18:00
Kolmapäev 12:00 – 18:00
Neljapäev 12:00 – 18:00
Reede12:00 -16:00
Laupäev ja pühapäev SULETUD (v.a. tellimused, ansambliproovid ja kontserdid)

HEAD NOORTEKESKUSE KÜLASTAJAD!

Noortekeskus on koht, kuhu saavad tulla noored vaba aega veetma. Mängime erinevaid mänge, joonistame, meisterdame, kokkame, kirjutame projekte, korraldame erinevaid sündmusi noorte omaalgatusel. Noortekeskuses on olemas erinevad lauamängud, lauajalgpall ja lauatennis. Korraldame koolivaheaegadel (v.a. jõuluvaheaeg) laagreid.

ERINEVAD HUVIRINGID

Esmaspäeviti toimub loodusring (juhendaja Andre Kalmus) ja teisipäeviti muusikaring (juhendaja Ene Saar).

Ootame noortekeskusesse vabatahtlikke „Mänguvanaemasid“, kes tegelevad noortega neljapäeviti ja reedeti.

Kui sul on mõni lahe idee, mida noored teha saavad, kirjuta noored@raekylavanakool.ee või tule kohale RVK noortekasse!

RVK Avatud Noortekeskus asub Raeküla Vanakooli Keskuses, aadressil Lembitu 1, Pärnu, 80028

————————————————————————————————————————-

Kasulikke linke:

Töötukassa       Rajaleidja       Kutsekoda       Kutseharidus       Karjäärinõu       Eures

Pärnu noored       CVkeskus       Cvok      CV