Elamusjooks 2017

II Uhla-Rotiküla jooksu tulemused

 

II Uhla-Rotiküla elamusjooksu infolehe leiad siit

II UHla-Rotiküla elamusjooksu registreerimislehe leiad siit

või saad seda teha otse internetis täites registreerimislehe siit

Uhla-Rotiküla II elamusjooksu info

ELAMUSJOOKS/KÕND/TEATEJOOKS
Buss osalejatega väljub Raeküla staadionilt kell 11
Elamusjooks algab kell 12 Uulu staadionilt
Esimene finišeerija ~ 12:35 Raeküla staadionil
Kohapealne registreerimine toimub Uulu kooli ees
algusega 10.30 (reg.tasu 10€/indiv, 30€/teatejooks)
Numbrite kättesaamine Uulu kooli ees
Teatevahetuspunktid – Lottemaa (II vahetus),
Tahkuranna golf (III vahetus)
Uulu staadionil on olemas pakibuss
Väikebuss viib soovijad Raeküla staadionilt Uulu tautode
juurde kell 15

LASTEJOOKSUD UULU STAADIONIL
(lapsed kuni 11 eluaastani)
Kohapealne registreerimine toimub Uulu kooli ees algusega kell 10.30
Lastejooksud vanusegruppidele algavad kell 12:15

LASTEJOOKSUD RAEKÜLA STAADIONIL
(lapsed kuni 11 eluaastani)
Kohapealne registreerimine algab 10.30
Lastejooksud vanusegruppidele algavad kell 11

info: www.raekylavanakool.ee tel 58453331

JOOKSJATE NIMEKIRI

  1. Teet Vaigla
  2. Urmas Hallik
  3. Jorm Roots
  4. Egle Varma
  5. Riina Tammistu
  6. Enn Hallik
  7. Alari Uusna
  8. Irja Bernard
  9. Märt Lääts
  10. Valdek Must
  11. Hilja Tohv
  12. Grete Soosaar
  13. Sander Soosaar
  14. Eduard Virkus
  15. Krislin Kivi
  16. Riido Villup
  17. Luist Sirve
  18. Jüri Leesmäe
  19. Este Maidle
  20. Liina Müür
  21. Anu Teppo
  22. Allan Kartau
  23. Linda Vooremäe
  24. Gunnar Vooremäe
  25. Piia Talu
  26. Kersti Poopuu
  27. Raileen Lelle
  28. Ragnar Lelle
  29. Reelika Lelle
  30. Rain Lelle
  31. Kaja lepp
  32. Eva-Maria Rand
  33. Germo Karro
  34. Gunnar Koitne
  35. Kaarel Koitne
  36. Andres Kasemets
  37. Igor Ignatenko
  38. Marek Atna
  39. Martin Tarkpea
  40. Aili Jürimäe
  41. Roman Jõerand
  42. Agur Alev
  43. Joonas Mengel
  44. Raini Reinhold
  45. Kristi Uibomäe
  46. Marit Vaet
  47. Margus Kask
  48. Henn Ojaveer
  49. Elela Heinam
  50. Aulika Kõresaar
  51. Argo Paavel
  52. Anno Tarvis
  53. Priit Põder
  54. Margus Mironov
  55. Karl-Erik Eisenschmidt
  56. Lisete Jõgisalu
  57. Anu Taveter
  58. Kandela Õun
  59. Kadri Vaet
  60. Hans Valner
  61. Saima Rand
  62. Jaana Õunaid
  63. Priit Talu
  64. Kätlin Strikholm
  65. Sirje Kõresaar
  66. Elnora Arik
  67. Joonas Nõukas
  68. Ergo Vaik
  69. Rasmus Aaslaid
  70. Veiko Lille
  71. Avo Puusepp
  72. Küllike Puusepp
  73. Keiu Paapsi
  74. Arno Bester

 

KÕNDIJAD

  1. Helen Uueni
  2. Margit Voivod
  3. Merike Jõeäär
  4. Airi Roots
  5. Ülle Tomik
  6. Margit Toim
  7. Dea-Ly Türn
  8. Selve Õis
  9. Egert Eek
  10. Karen Tael
  11. Tiina Pärn
  12. Kersti Lõhmus
  13. Evelin Krikuhhin
  14. Dagmar Lelle
  15. Egne Õispuu
  16. Reidar Sarapuu
  17. Liia Kalamees
  18. Meiro Kalamees
  19. Mery-Ly Karro
  20. Algi Tamme
  21. Silja Ignatenko
  22. Anu Talu
  23. Rainer Margus
  24. Merilin Mihkeles
  25. Ulvi Mihkeles
  26. Jaanus Mölder
  27. Hannes Muinaste
  28. Silvi Muinaste
  29. Meeri Fros
  30. Piia Liiber
  31. Jana Kivi
  32. Ülle Kanter

TEATEMEESKON

  1. TõRiRe (Tõnu Raadik, Riho Saamel, Rego Pärn)
  2. Jõulupoisid (Renar Jõeäär, Henriko Ojaveer, Jüri Jefimov)
  3. Hambidge team (Coli Hambidge, Viola Hambidge, Aksel Hambidge)
  4. Jõulu 1 (Vlad Boiko, Kaarup Kask, Päär Suursild)
  5. 3 Anu (Krista Puks, Irina Kirš, Mirtti Verbitskas)
  6. Pärnu JK Poseidon (Joonas Mengel, Martin Kuldmägi, Sven Saar)
  7. Kurgikorjajad