LAAGRID

RVK kultuurne külakool esitleb:

LUSTLIK JA ARENDAV linnalaager Raekülas

„ VÄGI MINUS JA MINU ÜMBER“

* Laager toimub Raeküla Vanakooli Keskuses (Lembitu 1 Pärnu)

1. – 16. juuni (6 – 9aastased), registreerimise tähtaeg 5. juuni
  2. – 26. august (9 – 12aastased), registreerimise tähtaeg 15. august

* Mis me laagris teeme?

Laagrisse saabumine alates kell 8, laagrilised tegevused algavad kell 9. Laagripäev lõpeb kell 17, kuid noortekeskus avatud kuni 18-ni.

• tants – võimalus eneseväljenduseks ja positiivse energia liikuma panemiseks
  • jooga – lõõgastus ja endasse vaatamine, enda ja teiste märkamine, lõbusad ja proovile panevad jooga asendid, muinasjutu maailmas rändamine
  • muusika – tutvume rütmipillidega, kuulame muusikat, oleme ise heliloojad
  • meisterdamine – teeme ägeda laagrisärgi, meisterdame põnevaid ja ilusaid asju looduses leiduvast ning palju muud
  • kokkamine – räägime tervislikust toitumisest, valmistame ise maitsvaid tervislikke suupisteid-snäkke, õpime lauakatmise nippe
  • loodus – sportlik ajaveetmine, matkamine, mängud looduses – tegevused iga ilmaga

* Juhendajad

• Raili Lilleleht
  • Hellevi Maasepp

* Laagri hind

91€/5 päeva, NB! Osavõtutasu on 80€, kui laagriliste toitlustamist toetab ka Pärnu LV.

NB! Soodustus 10% (KEHTIB ÜKS SOODUSTUS)

• RVK Huvikooli noortele
  • RVK Noortekeskuse noortele
  • 2 ja enama lapse osalemisel ühest perest

Laagri hind sisaldab juhendajate tasu, õppevahendite kulu, ruumide ja tehnika kasutamist ning toitlustamist (kaks energiapausi ja lõunasöök)

* Laagri lõpetamine

Osalenutele väljastatakse RVK kultuurse külakooli TUNNISTUSED!

Kõike mida laagris õpime ja meisterdame, tutvustame laagrit lõpetaval näitusel  ja show-etendusel, kuhu ootame osalema ja kaasa elama laagriliste vanemaid, sugulasi, tuttavaid jne.

* Võta kaasa

• tervise ja erivajaduste teave lapsevanemalt (NB! kinnises ümbrikus)
  • vahetusjalanõud ja mugavad vahetusriided
  • ilmastikukindlad riided