LAULUAIAS 2022

Pärnu linna ja maakonna XV mudilaste laulukonkurss LAULUAIAS 2022 Viisiratast veeretades esmane

R E G I S T R E E R I M I S

tähtaeg on 1.mai 2022.a.

Registreerimislehe leiad SIIT

Konkurssi reeglid:

Ootame osalema lasteaiaealisi mudilasi. Palume huvikoolidel välistada I klasside õpilaste osalemine.

Eelvoor solistidele, mudilasansamblitele ja duettidele toimub veebi teel.

Igast kategooriast valib žürii 3 parimat, kes osalevad lõppkontserdil Grand prix auhinnale Vanakooli keskuses 3. juuni 2022 (NB! Lähtume kehtivatest reeglitest!)

Kategooriad on solistid (2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a), duetid, ja ansamblid (4-14 last ansamblis)

Videod palun üles laadida juhendajatele saadetud lingi kaudu 13. maiks MP4 formaadis

Zürii (kuni 10 liikmeline, sealhulgas rahvusvahelised ja  Eestist). Žürii otsuse teatamine lõppvooru pääsenutest e-posti teel hiljemalt 28. maiks

ÜKS LAPS VÕIB ESINEDA VAID ÜHE KORRA!!! ST. ühe lasteaia/huvikooli/huviringi nimel. Enne registreerimist palume informeerida konkursil osalemisest ka mudilase vanemaid, et vältida lapse kajastumist mitme organisatsiooni poolt esitatud nimekirjas.

ESINEJAD:

** solist esineb laval üksinda, ilma taustalauljateta

** duetis on 2 liiget ilma taustalauljateta

**ansamblis võib olla 4-14 lauljat

**konkurssist võivad osa võtta 2-7 aastased lapsed, kes ei käi koolis.

Konkurss on tasuline – 5€ – solist, 10€ – duett & 20€ – ansambel