Jõusaal

Raeküla Vanakooli keskuse jõusaal on mõeldud kasutamiseks kohalikele elanikele. NB! Keskus ei paku pesemisvõimalust. On olemas üldkasutatavad tualettruumid.

Jõusaali kasutaja nõustub meie kodukorraga:

1. Kasutan jõusaali ja selle inventari kohusetundlikult. Raeküla Vanakooli keskus ei vastuta külastajatele tekkinud vigastuste või muude terviserikete eest.
  2. Hoian jõusaalis korda ja puhtust, puhastan pärast kasutamist masinad ja asetan treeningvahendid tagasi ettenähtud kohale.
  3. Arvestan teiste jõusaali kasutajatega. Privaatsussoovi korral broneerin eelnevalt aja.
  4. Valvan oma asju ise. Raeküla Vanakooli keskus ei vastuta valveta jäetud asjade eest.
  5. Alla 13aastased lapsed on jõusaali lubatud ainult koos täiskasvanuga.
  6. Toidu (k.a. närimiskumm) ja joogid (v.a. puhas vesi) jätan jõusaalist välja.
  7. Ootamatutest olukordadest ja kodukorra rikkumisest teavitan koheselt keskuse kontorisse.