LAULUAIAS

TERE TULEMAS LAULUAIAS 2020 VIISIRATAST VEERETADES KODULEHELE!

Registreerimislehe saad alla laadida siit: registreerimisleht

Avatud on registreerimine Pärnu linna ja maakonna mudilaste XIII laulukonkursile “Lauluaias 2020 Viisiratast veeretades”, mis toimub Raeküla Vanakooli Keskuses (Lembitu 1, Pärnu).

Konkursi raames toimuvad kahel päeval eelvoorud – 3.aprillil algusega kell 16:00  ja 4.aprillil algusega kell 10:00.

Sellest aastast on sisse viidud väikesed muudatused:

• solistide eelvoor (eekooliealised lapsed vanuses 2 kuni 7 eluaastat). Solistil ei tohi olla taustalauljaid (esineb üksi).
  • mudilasansamblite eelvoor. Ansamblis võib olla 3 kuni 15 väikest lauljat.
  • duettide eelvoor. Lauljad on laval kahekesi.

Edasipääsenuid  ootab esinemine lõppkontserdil, mis toimub 17. Aprillil 2020a. Lõppkontserdil valitakse välja GRAND PRIX omanikud kõigis kolmes kategoorias.

Kuigi osalemine on tasuline (solist 5€, duett 10€ ja ansambel 20€), annab lauluvõistlustest osavõtmine unustamatu kogemuse.

Manuses on registreerimisleht. Osalemise korral lisage lapse nimi ja vanus, juhendaja nimi, etteaste pealkiri ja autor. Vajadusel lisage juurde tehniliste vahendite kirjeldus, (nt viiul, kannel, klaver). Täidetud ankeet palun tagasi saata meiliaadressile lauluaias@raekylavanakool.ee.

Kohtumiseni Lauluaias!